Dárek zdarma ke každé objednávce

Citlivá pokožka

Řada Sensitive od NaturVital je tvořena klinicky testovanými dermatologickými recepturami, které zaručují použití na citlivou nebo atopickou pokožku. Díky různým rostlinným složkám z ekologického zemědělství a dermomycím základům rostlinného původu ošetřují vlasy a pečují o pokožku hlavy přirozeným, jemným a účinným způsobem.

Jeho receptury pro každodenní použití obsahují více než 90 % přírodních složek. Jsou velmi účinné a ohleduplné k pokožce hlavy a vlasům a jsou tak šetrné, že jsou vhodné i pro lidi s atopií nebo atopickou pokožkou hlavy.

Jeho šampony ošetřují hlavní potřeby vlasů jako jsou: hydratace, výživa, ošetření proti lupům a mastné vlasy. Kromě toho má Sensitive kondicionér, masku a sprej na dokončení účesu.

Kromě toho, že mají pečlivě vybrané přírodní ingredience a aby nedocházelo k podráždění pokožky hlavy a možným reakcím citlivosti pokožky, žádný z produktů v řadě neobsahuje konzervanty parabenů, barviva, silikony, ftaláty ani minerální oleje.

Šampony Sensitive jsou vhodné pro vegany. Jsou baleny ve 100% recyklovaných PET lahvích a jsou vyrobeny ze solární energie, kterou vyrábí samotná společnost.