Dárek zdarma ke každé objednávce

O nás

flek

Pokud jste se dostali na tuto stránku, jistě vás zajímá, kdo jsme a jaká byla naše cesta a my bychom se o to s vámi moc rádi podělili.

Za značkou Fragonito se nic neskrývá. Naopak, jsme otevření světu a snažíme se ho otevřít i vám. Zaměřujeme se na exkluzivní import kosmetiky, která by u nás jinak nebyla k dostání. Snažíme se vám poskytnout větší výběr a více možností na trhu tak, abyste si chvilku pro sebe užili co možná nejlépe. Objednat si od nás můžete ať už jste koncový zákazník, řetězec či chcete doplnit sortiment vašeho kouzelného obchůdku o něco nového a neotřelého. Nenabízíme vám žádného zajíce v pytli – v našem sortimentu naleznete jen solidní značky, které uznávají tradici a zároveň dokážou udržet krok s trendy. Neřadíme se sami mezi žádné korporátní aspiranty, jsme sehraný tým mladých lidí a snažíme se naši energii a náboj přenést do všeho, co děláme. Jako jeden z důkazů, že se nám to daří, nám je stabilní meziroční nárůst 25 %. Stále se snažíme zlepšovat a rozhodně neusínáme na vavřínech. Pravidelně přidáváme nové produkty od našich stálých, zaběhlých značek, ale také dojednáváme nové spolupráce

Nenesli jsme vždy stejné jméno. Když se společně vrátíme v čase až na samý počátek, píše se rok 2005 a my, manželé Melicharovi, se poprvé setkáváme s andílky Willow Tree přímo v USA během návštěvy přátel. Zjištění, že u nás se tyto rozkošné figurky a sošky nedají koupit, nás vede rovnou k touze ukázat a přiblížit je lidem v České republice. Po dojednání podmínek se tedy stáváme oficiálními distributory americké firmy DEMDACO pro Českou a Slovenskou republiku, přes kterou máme sošky a andílky nakupovat a dostat sem k nám. Vytváříme tým a jdeme do práce.

Ihned jsme se vydali na cestu po těch nejlepších kamenných prodejnách a nabídli novinku, která může dále dělat radost. Postupem času jsme k andílkům začali přidávat další produkty, které nás očarovaly obdobně, jako Willow Tree, a začali jsme se porozhlížet také ve světě kosmetiky. Nejdříve voňavá levandule a mýdla z Provence, přírodní éterické oleje a úžasné svíčky Village Candle a DW Home z Ameriky. Vše poté nabralo rychlý spád a začali jsme dovážet to nejlepší i z Portugalska, Velké Británie, Austrálie a dalších světových zemí.

Po čase jsme se rozhodli, že je třeba upřesnit a osamostatnit naši identitu. Zde vznikl název Fragonito, který se okamžitě ujal a dostal do povědomí a srdcí nás i našeho blízkého okolí a stálých zákazníků.


 

Abyste také věděli, kdo tu za vším stojí, představujeme vám tým Fragonito.

Majitelé firmy

Kateřina a Petr Melicharovi

Katka společně s manželem Petrem stojí v první linii projektu Fragonito, který díky nim dospěl až do nynější podoby. Denně jsou tu s námi a snaží se podílet a pomáhat všude, kde je třeba. Zároveň na jejich bedrech leží velké objednávky, jednání s novými či stálými partnery a vlastně tak trochu úplně všechno, co dělá Fragonito právě takovým, jaké ho máme rádi.

67


Obchod a prodej

Petr V.

Stará se o fakturace, obchod, reklamace a veškerou péči právě pro velkoobchodní zákazníky.

Jan R.

Honza má na starosti naše obchodní zastoupení. Můžete ho potkat v terénu, kdy vám nabídne a osobně připraví vámi objednané produkty.


Logistika

Věra S.

Věra má na starosti zajištění importu zboží ze zahraničí a komunikace s dodavateli, komunikace a organizace externího skladu, evidence docházky a hotovostní i bezhotovostní platby.


Péče o klíčové zákazníky

Petr V.

Petr má na starosti klíčové zákazníky a veškerou péči o ně. Jedná se nejen o obchodní kontakt, představení novinek a aktualizace portfolii. S velkým nadšením dělá možné i nemožné pro co největší spokojenost našich zákazníků.


Zákaznický servis

Marcela

S Marci už jste určitě byli v kontaktu, pokud jste měli dotazy na našem e-shopu. Stará se totiž o to, aby veškeré vaše dotazy na chatu či ve zprávách nezůstaly bez odpovědi, zkrátka o všechny maloobchodní objednávky, reklamace a dotazy. Mimo to má také na starosti naše interní objednávky kancelářských i nekancelářských potřeb a listing nových produktů pro klíčové zákazníky. 


Backoffice

Katka T.

Katka má na starosti backoffice – stará se o přípravu administrativních podkladů pro externí účetní a mimořádné transakce jako třeba reklamace velkoobchodních zákazníků. 


Produkt/podpora marketingu

Martina J.

Stará se o podporu marketingové agentury a zajištění informací o produktech, jejich zařazení na e-shop a dárečky pro vás.


Sklad

Katka J.

Kačka je vedoucí skladu a zajišťuje, aby vše běželo jako po másle. V každodenním časovém presu dává pozor na došlé objednávky a spolu s týmem je vychystává, balí a připravuje k zaslání až k vám.

 

Marťa, Věra, Monika, Nikola, Daniela, Romana, Tomáš, Roman,

Všichni se podílí na přípravě vašich objednávek – zařazení, vychystání, zabalení a odeslání.

Lukáš

Luke je naše růže mezi trním a občas nemáme na vybranou a musíme ho využívat na těžší práce. O to cennějším členem týmu však je. Mimo to ho občas otravujeme s otázkami a problémy ze světa IT, na které nestačíme.

 

Musíme taktéž zmínit naši příležitostnou výpomoc – tedy brigádníky, kteří nám vždy vytrhnou pomyslný „trn z paty“, když je toho na nás moc:

Jakub, Šimon, Ester, Mikuláš, Klára, Martina, Tereza a další  :)


Máte-li zájem prodávat naše produkty ve svém obchůdku, kontaktuje Jitku z našeho obchodního oddělení. Rádi s vámi projednáme možnosti společné spolupráce.

Chcete-li si koupit produkty z našeho e-shopu a máte dodatečné otázky, neváhejte se ozvat na chatu v pravém dolním rohu naší stránky, kde se o vás postará Marcela.

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz či nabídku ohledně spolupráce, ozvěte se markeťačce/produkťačce Martině.