Dárek zdarma ke každé objednávce

Portugalsko

Pozdrav
z krásného Portugalska

Posílám Ti pozdrav z nádherného Portugalska! Tato země mě úplně uchvátila svým kouzlem a kulturním bohatstvím. Nemohu se dočkat, až se s Tebou podělím o všechny zážitky...

dopis-portugalsko

 

 
 

Zamilovaná do těch nejbarevnějších vzorů a kachliček...

Portugalsko je také známé svými nádhernými kachličkami neboli azulejos. Tyto barevné dlaždice najdeš úplně všude a na všem. Co mě zaujalo je, jak každá kachlička vypráví svůj vlastní příběh. Tohle umění se objevuje i na Castelbel mýdlíčkách, které si rozhodně odvezu s sebou, abych měla doma pocit, že jsem stále na dovolené.

Citrusový ráj Portugalska a objevování šťavnatých pokladů...

Dalším překvapením pro mě byly citrony a pomeranče. Jsou tu tak šťavnaté a voňavé, že jsem je začala vyhledávat v nerůznějších svíčkách a krémech. Portugalsko je skutečně rájem pro milovníky citrusových plodů.

 
 

Nečekané korkové kouzlo, zajímavý objev a voňavý kufr

Nezapomenutelným zážitkem je také setkání s korkem. Ano, tím korkem, ze kterého se vyrábějí zátky na víno. Portugalsko je jedním z největších producentů korku na světě. Nejvíce zbožňuji, když se používá tam, kde bys jej opravdu nečekala. Pořídila jsem si proto mýdlo v korkové krabičce, korkový difuzér nebo třeba parfemový sáček s korkem, který jsem si jen tak hodila do kufru a rázem mám vše provoněné, má fakt sílu.

Žluté tramvaje a plážový relax

A co by to bylo za zprávu z cest po Portugalsku bez zmínky o typických žlutých tramvajích? Jejich jasně žlutá barva krásně kontrastuje s tyrkysovými vodami Atlantiku. Poslední den mojí cesty jsem strávila na pláži a užívala si slunce a vlny a svěží mořský vzduch.

Doufám, že jsi také zvládla nasát, kousek Portugalska, a následující produkty ti v tom pomohou. Ostatně, pokud chceš o portugalské kosmetice vědět více, přečti si blogový článek.

 
Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem