Kariéra

flekPokud jste se dostali na tuto stránku, jistě vás zajímá, kdo jsme a jaká je naše cesta a my bychom se o to s vámi moc rádi podělili. Zaměřujeme se na exkluzivní import a distribuci kosmetiky, svíček a bytových doplňků. V našem sortimentu naleznete značky, které uznávají tradici a zároveň dokážou udržet krok s trendy. Neřadíme se mezi žádné korporátní aspiranty, jsme sehraný tým mladých lidí a snažíme se naši energii a náboj přenést do všeho, co děláme.  Snažíme se vám poskytnout širší výběr a více možností na trhu tak, abyste si chvilku pro sebe užili co možná nejlépe. Objednat si od nás můžete ať už jste koncový zákazník, řetězec či chcete doplnit sortiment vašeho kouzelného obchůdku o něco nového a neotřelého.Abyste také věděli, kdo tu za vším stojí, představujeme vám tým Fragonito.

 

Kateřina a Petr Melicharovi - stojí v první linii projektu Fragonito, který v roce 2005 založili a díky nim dospěl až do nynější podoby. Denně jsou tu s námi, podílí se na smysluplném fungování celého týmu a jsou neustále v kontaktu se všemi našimi dodavateli. Zároveň na jejich bedrech leží výběr a objednávky celého sortimentu, jednání s novými obchodními partnery a vlastně tak všechno, co dělá Fragonito právě takovým, jaké ho máme rádi.

V kancelářích je nás celkem 7. Staráme se o obchod, logistiku, produkty, zákaznický servis a backoffice... a jsme opravdu skvěle sehrané.

Ve skladu je nás také 7 a snažíme se pečlivě a rychle zabalit všechny vašich objednávky. Ani tady se bez vzájemné spolupráce neobejdeme a právě o tu se stará naše vedoucí skladu Kačka.


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz