Heathcote & Ivory

Dárkový sada péče o tělo - Černý rybíz & Růže, 5ks

Heathcote & IvoryVíce informací

Položka byla vyprodána…
Dostupnost
899 Kč / ks Vyprodáno Kód zboží: FG7243
Přidat k oblíbeným
Značka:
Dárkový sada péče o tělo - Černý rybíz & Růže, 5ks
Dárkový sada péče o tělo - Černý rybíz & Růže, 5ks
Velká Británie

Popis produktu

Dárková sada péče o tělo s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu.

Obsahuje:
Pěna do koupele 100ml
Tělové mléko 50ml
Krém na ruce 50ml
Tělový peeling 50ml
Sůl do koupele 3x20g

 

Pěna do koupele s vůní s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu. JE obohacená o extrakt z plumérie a kadidlo, které uvolňuje smysly.
Nalijte do teplé lázně.

Tělové mléko s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu. Hydratuje a pečuje o pokožku. Obsahuje bambucké máslo.
Naneste na čistou pokožku, vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Krém na ruce s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu. Hydratuje a pečuje o pokožku. Obsahuje bambucké máslo a esenciální oleje z hřebíčku a peprmintu.
Naneste na čisté ruce, vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Tělový peeling s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu. Jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou na dotek. Obsahuje skořápky z vlašských ořechu pro jemnou exfoliaci.
Naneste na vlhkou pokožku, vmasírujte a opláchněte.

Koupelová sůl vůní s vůní černého rybízu, růže, jasmínu a mechu. JE obohacená o extrakt z plumérie a kadidlo, které uvolňuje smysly.
Nasypte do teplé lázně.

Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Při jakýchkoliv známkách podráždění přestaňte používat.

Veganské a Cruelty free
Navrženo v Anglii

Doplňkové parametry

ZnačkaHeathcote & Ivory
Kategorie: Heathcote & Ivory
Hmotnost: 0.67 kg
EAN: 5015632090348
Vůně: Růže
Složení: Cath Kidston Keep Kind Bubble Bath Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Cocamide Methyl MEA, Glycerin, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dichlorobenzyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Propylene Glycol Laurate, Boswellia Carterii (Frankincense) Gum Extract, Plumeria Acutifolia (Frangipani) Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Apium Graveolens (Celery) Seed Oil, Mentha Spicata (Spearmint) Herb Oil, Citronellol, Eugenol. Cath Kidston Keep Kind Body Lotion Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceteareth-25, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Glycol, Cyclohexasiloxane, Carbomer, Triethanolamin

Zobrazit složení

Položka byla vyprodána…

Hodnocení produktu (0)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diskuze k produktu (0)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Designy inspirované britským způsobem života

Heathcote & Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a inovativním ingrediencím se rozrostla do stylové značky, která působí ve více než 35 zemích světa. Značka se může pyšnit spoluprací s ikonickými designéry, jako jsou Cath Kidston a William Morris, jejichž nadčasové motivy dodávají produktům jedinečný vzhled.

Zjisti více o značce Prozkoumat Velkou Británii
Heathcote & Ivory
 
 
ER Avatar autora Eva Richterová | 28.5.2025
Výborný
OH Avatar autora Olga Hrabánková | 27.5.2025
ES Avatar autora Eva Svobodová | 27.5.2025
Avatar autora Dana Čtvrtníková | 27.5.2025
vše ok
LP Avatar autora Ladislav Pospíšil | 26.5.2025
OA Avatar autora Oláhová Angelika | 26.5.2025
LK Avatar autora Lucie Králova | 26.5.2025
Zatím jsem nakupovala jen jednou. Ale maximální spokojenost.
RH Avatar autora Richard Havlín | 21.5.2025
MA Avatar autora Monika Aulická | 20.5.2025
Spokojenost
JV Avatar autora Jana Větrovská | 20.5.2025
JB Avatar autora Jaroslava Bednářová | 20.5.2025
moc spokojena
JP Avatar autora Josef Paudera | 20.5.2025
Ano spokojená
JH Avatar autora Jana Holešinská | 20.5.2025
DK Avatar autora Dana Kouřilová | 20.5.2025
Rychlé dodání, spokojenost 😊
LB Avatar autora Lumír Bukač | 20.5.2025
MT Avatar autora Martina Trejtnarová | 19.5.2025
EJ Avatar autora Elvíra Janulková | 19.5.2025
JS Avatar autora Jitka Sulová | 19.5.2025
JP Avatar autora Jarmila Palenská | 19.5.2025
Super
MV Avatar autora Milena Vybíralová | 19.5.2025
Zobrazit další hodnocení