Heathcote & Ivory
Dárková sada péče o tělo - Tender Palm, 2x200ml
Heathcote & Ivory
Více informací
Značka:
Dárková sada péče o tělo - Tender Palm, 2x200ml
Popis produktu
Dárkový set mycího gelu a tělového mléka zaujme na první pohled. Luxusní složení s výtažky ginkgo biloby, esenciálních olejů a glycerinu zanechává pokožku sametově jemnou a vyživenou. Šetrně vyčistěte a osvěžte pokožku těla pomocí mycího gelu, který důkladně opláchněte. Na osušenou pokožku poté naneste tělové mléko, vmasírujte a vychutnejte si tóny kokosu, koňaku, zelených listů a ambry. Nádherný dárek pro vaše nejbližší a všechny milovníky rostlin.Vhodné pro vegany.
Objem: 200ml+200ml
Navrženo v Anglii.
Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.
Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.
Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.
Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.
Doplňkové parametry
Značka | Heathcote & Ivory |
---|---|
Kategorie: | Dámské dárkové sady |
Hmotnost: | 0.5 kg |
EAN: | 5015632070005 |
Objem: | 200 ml |
Původ značky: | Velká Británie |
Položka byla vyprodána… |
Hodnocení produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Diskuze k produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designy inspirované britským způsobem životaHeathcote & Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a inovativním ingrediencím se rozrostla do stylové značky, která působí ve více než 35 zemích světa. Značka se může pyšnit spoluprací s ikonickými designéry, jako jsou Cath Kidston a William Morris, jejichž nadčasové motivy dodávají produktům jedinečný vzhled. Zjisti více o značce Prozkoumat Velkou Británii |
![]() |