Heathcote & Ivory
Trio krémů na ruce - Park dogs - Psí park, 3 x 30ml
Heathcote & Ivory
Více informací
Značka:
Trio krémů na ruce - Park dogs - Psí park, 3 x 30ml
><
Popis produktu
5,0
2 hodnocení
Obsahuje:
3x krém na ruce 30ml
Navrženo v Anglii.
Vhodné pro vegany
Netestováno na zvířatech
Použití:
Krém vmasírujte do čisté suché pokožky rukou.
Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.
Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.
Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.
Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.
Doplňkové parametry
Značka | Heathcote & Ivory |
---|---|
Kategorie: | Krémy na ruce |
Hmotnost: | 0.1 kg |
EAN: | 5015632085641 |
Objem: | 30 ml |
Původ značky: | Velká Británie |
Položka byla vyprodána… |
5
5
KT
Květa Tomečková
25.5.2021
Lákavé , barevné balení.
Diskuze k produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
MC
Marie Chocholová
MZ
Michaela Zimová
EK
Eva Kalčicová
JM
Jolana Květova Matiova
Ano velice sem spokojená
MP
Monika Pospíšilová
LF
Libuše Flachsová
JB
Jiřina Beránková
Mám zkušenost z minulého roku , velká spokojenost , proto jsem si nakoupila i letos sebou na dovolenou která mě teprv čeká . Za mě super
👍👍👍
IK
Iveta Křenková
Luxusní zboží a rychlé dodání
PM
Petra Motlová
L
Lucie P.
Zboží přišlo rychle, bezpečně zabalené, všechno proběhlo bez problémů. Za mě spokojenost.
JV
Jitka Vršová
DE
Dagmar Elšíková
S výrobkem jsme spokojeni pro jeho účinnost.
KK
Karin Kotmelova
Velmi
RF
Renata Fojtlová
Takové nádherné voňavé balíčky prostě chceš dostávat.
MV
Marta Vingárková
LL
Lenka Loušová
JH
Jana Hanzlová
Přehledný eshop, rychlé dodání
AD
Andrea Dirbáková
LJ
Libuše Janečková
Designy inspirované britským způsobem životaHeathcote & Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a inovativním ingrediencím se rozrostla do stylové značky, která působí ve více než 35 zemích světa. Značka se může pyšnit spoluprací s ikonickými designéry, jako jsou Cath Kidston a William Morris, jejichž nadčasové motivy dodávají produktům jedinečný vzhled. Zjisti více o značce Prozkoumat Velkou Británii |
![]() |