Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč
Registrace
Heathcote & Ivory

Vyživující tělové mléko - Vůně Květin, 300ml

Heathcote & Ivory Více informací
Položka byla vyprodána…
Dostupnost
381 Kč / ks Vyprodáno Kód zboží: FG2952
Značka:
Vyživující tělové mléko - Vůně Květin, 300ml
Vyživující tělové mléko - Vůně Květin, 300ml
Velká Británie
><

Mohlo by se vám líbit

Portus Cale Black Edition  Pánské tělové mléko, 300 ml
Portugalsko
Portus Cale Black Edition Pánské tělové mléko, 300 ml
614 Kč
Vyprodáno

Castelbel

2-1726
2 2321 PC Gold Blue 300mL Body lotion SQUARE
20 % Akce Portugalsko
Portus Cale Gold & Blue Tělové mléko, 300 ml
490 Kč
Vyprodáno 614 Kč

Castelbel

2-2321

Popis produktu

Pozvedněte péči o tělo na novou úroveň s tělovým mlékem obohaceným o bambusové máslo. Pečlivě vybrané složení s rostlinnými výtažky vistárie a šeříku pečuje o pokožku celého těla a zanechává ji sametově hebkou. Vůně levandule s tóny rozmarýnu a eukalyptu zklidňuje, revitalizuje a harmonizuje mysl.
Vhodné pro vegany.
Objem: 300ml
Navrženo v Anglii.

Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.

Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.

Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.

Doplňkové parametry

ZnačkaHeathcote & Ivory
Kategorie: Tělová mléka
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 5015632076120
Objem: 300 ml
Původ značky: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Hodnocení produktu (0)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diskuze k produktu (0)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

MZ Avatar autora Michaela Zimová | 11.8.2025
EK Avatar autora Eva Kalčicová | 11.8.2025
JM Avatar autora Jolana Květova Matiova | 11.8.2025
Ano velice sem spokojená
MP Avatar autora Monika Pospíšilová | 11.8.2025
LF Avatar autora Libuše Flachsová | 11.8.2025
JB Avatar autora Jiřina Beránková | 11.8.2025
Mám zkušenost z minulého roku , velká spokojenost , proto jsem si nakoupila i letos sebou na dovolenou která mě teprv čeká . Za mě super 👍👍👍
IK Avatar autora Iveta Křenková | 5.8.2025
Luxusní zboží a rychlé dodání
Avatar autora | 4.8.2025
PM Avatar autora Petra Motlová | 4.8.2025
L Avatar autora Lucie P. | 31.7.2025
Zboží přišlo rychle, bezpečně zabalené, všechno proběhlo bez problémů. Za mě spokojenost.
JV Avatar autora Jitka Vršová | 29.7.2025
DE Avatar autora Dagmar Elšíková | 29.7.2025
S výrobkem jsme spokojeni pro jeho účinnost.
KK Avatar autora Karin Kotmelova | 29.7.2025
Velmi
RF Avatar autora Renata Fojtlová | 29.7.2025
Takové nádherné voňavé balíčky prostě chceš dostávat.
MV Avatar autora Marta Vingárková | 28.7.2025
LL Avatar autora Lenka Loušová | 28.7.2025
JH Avatar autora Jana Hanzlová | 28.7.2025
Přehledný eshop, rychlé dodání
AD Avatar autora Andrea Dirbáková | 28.7.2025
LJ Avatar autora Libuše Janečková | 28.7.2025
LP Avatar autora Lydia Polackova | 28.7.2025
Zobrazit další hodnocení

Designy inspirované britským způsobem života

Heathcote & Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a inovativním ingrediencím se rozrostla do stylové značky, která působí ve více než 35 zemích světa. Značka se může pyšnit spoluprací s ikonickými designéry, jako jsou Cath Kidston a William Morris, jejichž nadčasové motivy dodávají produktům jedinečný vzhled.

Zjisti více o značce Prozkoumat Velkou Británii
Heathcote & Ivory