Hydratační krém na ruce - Mango, 100ml
Popis produktu
Krém na ruce s tropickou vůní je bohatý na živiny a hydratuje ruce bez pocitu mastnoty. Díky bambuckému, kokosovému máslu a mangovému extraktu, budou ruce vláčné a hebké. Antibakteriální složka zase dodá rukám potřebnou ochranu.
Objem 100ml
Přidané složky pochází z udržitelných zdrojů.
Vegan friendly.
Veganská, přírodní řada Happy Naturals je šetrná nejen k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Produkty jsou vytvořeny udržitelným způsobem z 97% přírodních látek.
Vyrobeno ve Velké Británii.
Doplňkové parametry
Značka | Happy Naturals |
---|---|
Kategorie: | Krémy na ruce |
Hmotnost: | 0.13 kg |
EAN: | 5060528326841 |
Vůně: | Mango |
Objem: | 100 ml |
Složení: | Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Corn Starch Modified, Parfum (Fragrance), Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Didecyldimonium Chloride, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Disodium Edta, Benzyl Alcohol, Benzalkonium Chloride, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool Zobrazit složení |
Položka byla vyprodána… |
Hodnocení produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Diskuze k produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RG
Růžena Grombiřová
Jsem velmi spokojena
PP
Pavlína Piętoňová
JH
Jitka Hronová
jako vždy , obchod doporučuji
RM
Radovan Míček
IM
Ivana Mrázková
S obchodem jsem velice spokojená, zvláště kvituji doručení zboží téměř obratem. Zboží je luxusně zabalené proti případnému rozbití. Všem doporučuji!
MT
Michaela Turayová
JZ
Jana Zedníčková
Skvělá letní vůně
IK
Ivana Kratochvílová
Všechno 1
EK
Evinka Klegová
Ano,jsem spokojená
JV
Jarmila Valachová
JV
Jana Vystrčilová
JH
Jitka Horáková
další příjemný kousek do mé sbírky miniaturek. děkuji.
OH
Olga Hoření
Velká spokojenost,rychlé dodání
LP
Lucie Procházková
Perfektní zkušenost. Byla to má první objednávka, ale rozhodně n byla poslední. Vůně jsou krásné, výrobky kvalitní. Bohužel jeden výrobek byl poškozený, jednání se zákaznickým servisem bylo bezproblémové, hned druhý den dorazil výrobek v pořádku. Maximální spokojenost!!! Kéž by takových obchodů bylo víc ☺️.
MM
Marta Maierová
IH
Irena Havránková
KZ
Klara Zouharova
Ano
VC
Vladimíra Crhová
Velká spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky, všechno OK.
MT
Michaela Turayová
JF
Jana Frýzková
Veganská, přírodní řada Happy Naturals je šetrná nejen k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Produkty jsou vytvořeny udržitelným způsobem z 97% přírodních látek.