TESTER Ecooking Vyživující Tělový Krém, 250ml
Popis produktu
Pokud hledáte inspiraci na vánoční dárky pod stromeček, mrkněte do naší kategorie Vánoční dárky.Hydratační tělový krém extraktem z heřmánku, šalvěje a mandlovým olejem. Objem: 250ml V plastové dóze s uzávěrem.
Ecooking tělový krém vyroben z kvalitních raw rostlinných složek, nejlepších organicky pěstovaných olejů a rostlinných extraktů. Heřmánek a mandlový olej obsažený v krému pokožku vyživují a hydratují. Obsahuje: - organický extrakt z heřmánku - organický extrakt z měsíčku lékařského - mandlový olej - meruňkový olej - jojobový olej - sezamový olej - aloe vera použití: Naneste na čistou pokožku těla a obličeje kdykoliv během dne. TIP Pro ještě větší hydrataci smíchejte s malým množstvím všestranného oleje Ecooking Vhodné pro celou rodinu Vhodné k péči o pokožku po slunění Vhodné pro všechny druhy pleti Uchovávejte mimo dosah dětí Vyrobeno v Dánsku 100% vegan
Doplňkové parametry
Značka | ECOOKING |
---|---|
Kategorie: | Naše značky |
Hmotnost: | 0.3 kg |
Původ značky: | Dánsko |
Položka byla vyprodána… |
Hodnocení produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Diskuze k produktu (0)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ZH
Zuzana Honzíková
JK
Jana Klejnová
Velmi jsem byla spokojená s nabídkou a také dodáním.
IL
Iva Linhartová
LB
Lujza Bertokova
HH
Helena Háková
Krásné a kvalitní zboží
LV
Ludmila Voříšková
Jsem spokojená.
FJ
František Jícha
Objednané zboží přišlo téměř obratem a vůně fantastická.
HJ
Hana Jurechova
HP
Hana Pařilová
LP
Libuše Přehnalová
AG
Anna Görnerová
RŠ
Romana Šutová
LH
Libuše Havlová
DŠ
Dagmar Šašková
doporučuji
AM
Anezka matlova
JS
Jana Sehnalová
Velmi spokojená
IK
Iveta Křenková
LJ
Ludmila Jelinkova
BF
Blanka Famfulíková
ZŠ
Zdena Šneberková
Super
Dánská značka Ecooking potěší svými přírodními produkty, které respektují životní prostředí a obsahují pečlivě vybrané složení. Většina produktů je vhodná pro vegany a zahalí vaši pokožku do čistých, jemných vůních.