Dárek ke každé objednávce
Registrace

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 7397 hodnocení
5
7277x
4
82x
3
28x
2
0x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

AZ Avatar autora Alice Zálešáíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Rychlá a kompletní dodávka.
AV Avatar autora Anežka Vojtěchovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Jsem spokojená.
MP Avatar autora Markéta Pěchotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Skvěle zabaleno. Pěkná vůně.
HN Avatar autora Helena Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
JS Avatar autora Jana Szilagyiová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Ano,krásně zabaleno,vůně úžasná
JŠ Avatar autora Jana Škaldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Velice spokojená
HŠ Avatar autora Hana Šénová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Moc hezké zboží i kvalita
VP Avatar autora Věra Pavelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
LB Avatar autora Ludvík Bílský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
MM Avatar autora Markéta Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
JS Avatar autora Jana Strublová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Spokojená, rychlé dodání a vůně je krásná
JS Avatar autora Jaroslava Slaná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
RR Avatar autora Richard Roessel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
IM Avatar autora Irena Mullerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
MS Avatar autora Milena Slezáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
MA Avatar autora Miriam Augustinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
IG Avatar autora Irena Gasidlo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Velmi spokojena
MK Avatar autora Maria Kocvarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
TK Avatar autora Tereza Křížová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
IŽ Avatar autora Iveta Žáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.12.2023
Ano

Ovládací prvky výpisu

7401 položek celkem